Yönetimden Mesaj

Değerli dostlarımız,

Nimeçatı, sektörde yirmi yılı geri bıraktı. Emekle, bilgiyle, ilgiyle, sevgiyle ve ne mutlu ki güvenle geçirdiğimiz 20 yılı, her zaman gururla hatırlayacağız. Geçen bu yirmi yılda çok şey öğrendik, çok şey paylaştık. İşimize ve sektörümüze inandık, kendimize ve bu yolda bizimle olan dostlarımıza güvendik.

Hiçbir zaman ‘yalnızca’ ürün satan bir firma olarak var olmayı hedeflemedik. Yaptığımız işi her zaman çok parçalı bir bütün olarak gördük ve bu parçalardan birini diğerlerinden ayırmamaya çalıştık. Bilgi ve tecrübenin çok değerli iki kaynak olduğunun ise, her zaman bilincinde olduk.

Tecrübeyi, bilgiyi ürünle birleştirip, hizmet olarak sunduk. Bunu yaparken de sorumluluklarımızı ve ilkelerimizi hiçbir zaman göz ardı etmedik. Bütün bunlar da, dünyanın her yerinde, her sektörde ve her şartta olduğu gibi kaliteyi beraberinde getirdi.

Daha Gidilecek Yolumuz, Gerçekleştirilecek Hedeflerimiz var

Bugün bulunduğumuz noktadan bir geriye, bir de ileriye bakıyoruz. Ne mutlu ki, gurur duyduğumuz bir geçmiş görüyoruz. Gelecek ise, bize ne getirecek hiç bilmiyoruz ama yapmamız gereken şeyin çok farkındayız. ÇALIŞMAK!.. Daha iyi, daha mutlu bir gelecek için hep birlikte çalışmak. Güvenilir, dürüst firma olma ilkemizden taviz vermeden yalnızca Nimeçatı’nın değil, sektörün gelişimi için de çalışmak.  Çünkü, daha gidecek yolumuz, gerçekleştirilecek hedeflerimiz var.

BİZ Olmak, Güçlü Olmaktır, Omuz Omuza Durmaktır

Her sabah aydınlık bir güne uyanmadığımız, doğru. Ancak, biz “Gün aydınlık mı?” diye düşünmek yerine, “Günün aydınlık olması için biz ne yapabiliriz?” diye sormayı tercih ediyoruz. Bunu yaparken de en büyük destekçilerimiz; ekibimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz, her zaman bize güç veren dostlarımız. Geçen 20 yılda yaşanan her başarının temelinde onlar var. Gelecekte de onlar olacak. Çünkü biliyoruz ki, BİZ olmak, güçlü olmaktır. BİZ olmak yan yana, omuz omuza durmaktır. Var olmaktır, var kalmaktır. Başarının büyüğü, bizi BİZ yapanların.

Nimeçatı’nın vizyonu ve tarzı ile sektörde hedeflediği başarılara ulaşması için destek veren çok değerli tedarikçilerimize; bizimle bu yolda yürüyen, satış rakamlarını artırmak için azimle çalışan iş ortaklarımıza ve tabi ki aynı çatı altında mücadele ettiğimiz tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Nice 20 yıllarda birlikte, yan yana, omuz omuza olmak dileğiyle…

Selçuk Aktepe

Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi