Güvenli Yuvaların İnşa Edilmesine Katkı Sağlıyor

Nimeçatı Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Selçuk Aktepe, Zeytinburnu Şube Müdürü Ergün Şimşek ile Uzman Satış Temsilcisi Erçin Keserli ve Nimeçatı'nın uygulama konusundaki kardeş firması Ondutek'in Teknik-Ticari İşler Sorumlusu İnşaat Müh. Abdullah Aysu, Yapı Magazin Dergisi'nin Ekim 2020 sayısına konuk oldular.

Röportajda; gelişmeleri takip ederek müşterilerine, iş ortaklarına ve ustalara, yeni ürünler ve doğru uygulama teknikleri ile ilgili doğru bilgileri sunmayı temel prensip olarak benimsediklerinin altını çizdiler. Çatının hayatımızdaki yerinden ürünlerin uygulamalarına, kentsel dönüşümden dijitalleşmeye kadar pek çok konuda görüşlerini paylaştılar.

Nimeçatı Çorlu Şubesi, Yapı Magazin Dergisi'nin Ağustos ayı konuğu oldu.

Trakya'da konutların yanı sıra, endüstriyel yapılara yönelik ürün ve hizmetler sunan Çorlu Şube Müdürü Eyüp Tulunay ve Çorlu Şubesi Bölge Satış Temsilcisi Gökhan Köseler ile yapılan röportajı sunuyoruz.

Nimeçatı ilkeleri doğrultusunda, kaliteli ürün satışını bilgi ve tecrübeyle birleştiren Çorlu Şube'de doğru ve efektif çözüm; eğitimli, güncel bilgiye sahip personel tarafından veriliyor.

İşte hizmet alanları, sektöre yaklaşımı, çalışma ilkeleri; dünü,bugünü ve gelecek planları ile Nimeçatı Çorlu Şubesi.

Nimeçatı Genel Müdürü Selçuk Aktepe: Sosyal Mesafenin Korunduğu Yatay Mimari Projeler Önemini Artırıyor

Nimeçatı Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Aktepe, Yapı Magazin Dergisi'ne verdiği röportajda, ülkemizin, sektörün ve Nimeçatı'nın pandemi sürecini değerlendirdi, güven ve şeffaflığın önemi üzerinde durdu. Aktepe, mimarinin, yalıtımın, çevreci yaklaşımın önemini bir kez daha gördüğümüzün bu dönemde, ihtiyaç duyulan ideal ürün özelliklerini de belirtti. Covid-19 salgını tedbirleri nedeniyle Skype üzerinden gerçekleştirilen röportaj, derginin Temmuz sayısında yayınlandı.

Nimeçatı’dan 2019’a veda, 2020’ye merhaba

Çatı ve yalıtıma dair her şeyin adresi Nimeçatı’nın yıl sonu değerlendirme toplantısı; 25 Ocak 2020, Cumartesi günü, tüm ekibin ve uygulama konusundaki kardeş kuruluşu Ondutek’in katılımı ile İstanbul’da gerçekleştirildi.

Tüm gün süren organizasyonda, biten yılın değerlendirmesi, şubeler ve bölümler bazında yapılırken; 2019 yılına ilişkin inşaat ve çatı-yalıtım sektörünün verileri ışığında 2020 yılının şirket stratejileri ve hedefleri belirlendi; bunun için yapılması gerekenler nedenleri ve nasılları ile birlikte ele alındı.

İstanbul Zeytinburnu ve İkitelli ile Çorlu’da bulunan şubelerinde çatı ve yalıtıma dair her malzemeyi sunan Nimeçatı, ülkemizin ve dünyanın değişimi, gelişimi doğrultusunda iş süreçlerini daha da iyileştirmek için önemli kararlar da aldı.

Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Selçuk Aktepe, her yıl bir önceki yıldan daha donanımlı ve sonuç odaklı olarak yollarına devam ettiklerinin altını çizdi. Diğer taraftan, verimlilik esaslı çalışmanın önemine ve gerekliliğine değindi.

Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Battaloğlu’nun konuşmasının ana teması ise, değişen şartlara uyumdu.

Geçen yıl sonu yapılan değerlendirme toplantısında varılan sonuç gereği; yıllardır süregelen gelişim ve değişim yolculuğuna, 2019’da da daha verimli, daha konsantre, daha takipçi olarak devam eden Nimeçatı, bu enerjiyi 2020 ve sonrasındaki yıllara taşıma konusunda da kararlıydı.

Katılımcılar; 2020 yılından umutlu, hedefleri gerçekleştirme konusunda inançlı olarak toplantıyı tamamladılar. Akşamında, tüm ekibin katılımıyla gerçekleşen yemek organizasyonu da bu inancı destekler nitelikteydi.

Ustalık, Emek, Güven ve Sevgiyle 21 yıl: NİMEÇATI

Nimeçatı, yönetimi ve bölge müdürleri ile Yapı Magazin Dergisi'nin Eylül Sayısı'na konuk oldu.

Nimeçatı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Battaloğlu, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Selçuk Aktepe, Zeytinburnu Şube Müdürü Ergün Şimşek, İkitelli Şube Müdürü Cem Umman, Çorlu Şube Müdürü Eyüp Tulunay ile Nimeçatı'nın uygulayıcı kardeş firması Ondutek'in Teknik-Ticari İşler Sorumlusu İnş. Müh. Abdullah Aysu emekle, bilgiyle, sevgiyle ve güvenle geçen 21 yılı; yarının planlarını, geleceğe ilişkin öngörülerini anlattılar.

Nimeçatı'nın kuruluşundan bugününe uzanan yolculuğunun, sektör ve ürün bilgisiyle, uygulama tecrübesiyle ve gelecek planlarıyla birleştiği bu keyifli röportajda bolca gülümseme, çokça yaşanmışlık da var.